Pristatome naują bendruomenės narę mokytojo padėjėją Zerą Tarkauskienę

Nuo 2021 m. liepos mėn. darbą lopšelyje-darželyje darbą mokytojo padėjėjo pareigose pradėjo Zera Tarkauskienė. Zera Tarkauskienė baigusi aukštojo mokslo universitetines bakalauro studijas. Ilgą laiką svajojusi savo profesinę veiklą sieti su darbu ugdymo srityje, šiais metais nusprendė save išbandyti minėtose pareigose. Pagrindiniai darbo su vaikais principai ir vertybinės nuostatos grindžiamos pagarba kitam. Zera komunikabili, gebanti sudominti vaikus naujomis veiklomis, puikiai asistuoja grupės pedagogams. Zera teigia, jog „nori tobulėti ir dirbti ten, kur patinka. Iškeltus iššūkius noriu įgyvendinti padėdama vaikui. Žinau, bus nelengva, bet noras visada nugali. Būdama mokytojos padėjėja, galėsiu stebėti vaiką ir padėsiu jam spręsti iškilusias problemas ir sunkumus“.

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“