Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „GANDRO DIENA“

Kovo 25-oji – gandro diena. Ji skirta paminėti baltųjų gandrų sugrįžtuves. Šiai dienai, darželio pedagogės Laura Z., Vaida D., Ingrida T. ir Dijana G. suorganizavo respublikinę ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių kūrybinių darbų parodą-konkursą „GANDRO DIENA“. Parodoje dalyvavo vaikai iš visos Lietuvos. Piešinių atsiųsta daugiau nei 100! Mažieji dailininkai įvairiausiomis technikomis bei dailės priemonėmis vaizdavo gandrus. Parodos-konkurso partneriai – Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmai, kurie ir apdovanos laureatus. Karantinui pasibaigus paroda bus eksponuojama Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose, Gėlės g. 9, Naisių k., Šiaulių r. O dabar puiki proga darbus apžiūrėti virtualioje parodoje.

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“