8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

,,ABC“ grupės vaikai ,,Santarvės“ gimnazijoje

Gruodžio 9 d. ,,ABC“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Aušra bei meninio ugdymo mokytoja Vaida buvo pakviesti į ,,Santarvės“ gimnazijoje organizuojamą edukacinį užsiėmimą. Vaikai žiūrėjo ketvirtokų sukurtą pasaką ,,Piktoji ir geroji pelėda“, atpasakojo matytą siužetą. Vaikai pasijuto tikri mokiniai, sėdėdami atskiruose suoluose. Atlikę kūrybinę užduotį ,,Linksmasis pelėdžiukas“ ir įvertinę mokyklą interaktyvioje lentoje, grįžo puikios nuotaikos ir pilni įspūdžių.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems