8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

„Aš myliu STEAM“ veikla „Fosilijos paslaptis“

„Aš myliu STEAM“ veikla „Fosilijos paslaptis“. Lapkričio 24 d. Šiaulių lopšelyje-darželyje „Berželis“ pradėta įgyvendinti dar viena programos „Aš myliu STEAM“ veikla „Fosilijos paslaptis“. Veikloje skatintas vaikų domėjimasis gamtos mokslais, technologijomis, menais, matematika, tyrinėjant vaikai supažindinti su fosilijomis, praeityje gyvenusiais gyvūnais.   

Pirmoje veiklos dalyje bus aptariamas fosilijų formavimosi kelias. Veiklos metu vaikai susipažino su fosilijų sandara,  susidarymo procesu. Analizavo ir aptarė iš kokių medžiagų ir kaip susidaro fosilijos, ką byloja organizmų liekanos ir jų atspaudai uolienose. Žiūrėjo filmuką apie organizmus, gyvūnus, kurie gyveno Žemėje tolimoje praeityje. Šioms veikloms buvo pasitelktos skaitmeninės priemonės, kurių pagalba taip pat buvo plečiamas STEAM žodynas. Antroje veiklos dalyje vaikai atliko iššūkį – naudojant kūrybines meninės raiškos priemones gamino fosilijas.

Šį kartą pas mus svečiavosi Šiaulių lopšelio-darželio „Kregždutė“ ugdytiniai. Veiklą vedė specialiosios grupės auklėtoja Ingrida Taraškė. 

 

„STEAM darželis“ veiklos ir STEAM klasės infrastruktūros plėtra finansuojama Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšomis. 

#STEAM

#STEAMdarželis

#Šiauliaišviečia

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems