8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

„Dalyba yra lygu daugyba“ (Kun. A. Toliatas)

„Dalyba yra lygu daugyba“ (Kun. A. Toliatas) Būna labai smagu ir jauku bendruomenėje, 😍🥰👩‍❤️‍💋‍👨kai joje vyksta nuoširdus rūpestis ir prisidėjimas prie bendro gėrio ir gerbūvio kūrimo. Darželio bendruomenė dėkoja „Kaštoniukai“ grupės ugdytinio Vakario tėveliams Aurelijai ir Artiomui 🥰😍už darželiui tiesiog artėjančių švenčių proga padovanotą čiuožynę patiems mažiausiems. Siunčiame šiltus linkėjimus ir dėkingumą!!! 😘☺️Gerumas yra linkęs sugrįžti.🎅🤶🥀🌟💥👩‍❤️‍💋‍👨💞💓

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems