8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Darželio darbuotojų LOBIO PAIEŠKOS

Gegužės 30 d. mūsų šaunioji direktorė Onutė Raščiuvienė darželio kolektyvui suorganizavo nuostabią, nepamirštamą kelionę. Keliauti pradėjome nuo apsilankymo Biržuvėnų dvaro sodyboje, kurioje mus pasitiko nuotaikinga dvaro šeimininkė. Mes nuobodžiai nevaikštinėjome ir neapžiūrinėjome pastato lubų, sienų ar ekspozicijų, o… IEŠKOJOME LOBIO! Teko įveikti begalę užduočių, išspręsti nemažai kryžiažodžių, ir taip, atsakinėdami įvairius klausimus apie Biržuvėnų dvaro sodybos istoriją, keliavome tikslo link – kol suradome lobį. Toliau keliavome ant Šatrijos kalno. Įveikę jo aukštį, užlipę ir pasigėrėję nuostabiais vaizdais, pasisėmę stiprybės ir energijos, linksmai pavakarieniavę prie vaišėmis nukrauto stalo, keliavome apžiūrėti Užvenčio dvaro malūno. Tai tokia nuostabi meno oazė, kuri ne tik žavi nuostabia, išpuoselėta aplinka, bet ir lietuvių liaudies meno grožiu, jo įvairove… Žodžiu – buvom, pamatėm, radom, pažaidėm, grožėjomės gamta ir persipildę gerų emocijų su daina grįžome namo.

NUOŽIRDUS AČIŪ ugdytinių tėveliams, suteikusiems galimybę ir grupių auklėtojoms praleisti vakarą drauge su kolektyvu.

Taip pat esame dėkingi savo direktorei Onutei už turiningai praleistą gražų pavasario vakarą 🙂

 

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems