8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Darželio vaikai – Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamame projekte „Futboliukas“

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis“ dalyvauja Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamame projekte „Futboliukas“. Jau trečiąjį sezoną mūsų ugdytiniai leisis į sportiškai smagią futbolo kelionę. Kiekvieną mėnesį vaikai atliks įvairias užduotis, dalyvaus varžybose. Projekto organizatoriai atsiuntė vaikams dovanų, kurios labai reikalingos veiklų organizavimui. Dėkojame Lietuvos masinio futbolo asociacijai už galimybę dalyvauti šiame projekte.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems