8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Duonutės kelias iki mūsų stalo

Lapkričio 4-15 dienomis „Drugelių“ ir „Boružėlių“ grupėse vyko projektinės savaitės „Duonutės kelias iki mūsų stalo“. Projekto metu vaikai stebėjo naratyvinę pasaką „Kaip lapė duonos norėjo išsikepti“. Grupėse minkė tešlą, „kepė“ bandeles. Sėjo rugelius, laukė kol sudygs, sudygusius glostė, ragavo, diskutavo, kodėl lietui lyjant želmenėliai „verkia“. Atliko STEAM tyrinėjimus, eksperimentus ant šviesos stalo, pūtė darydami „Miltų audras“, skaičiavo ir rinko varpas po 3-5, lavino smulkiąją motoriką, atrinkdami makaronus, pupeles ir grūdus. Dalino duonos riekeles per pusę. Visi vaišinosi dar mūsų protėvių mėgta „Ubagyne“ bei duona su medumi. Kartu su meninio ugdymo pedagoge Vaida atliko  įvairius meninius darbelius. Suko galveles bandant išspręsti įvairias užduotėles. Veiklų įvairovė, netradiciškumas, jų gausa ugdė įvairius vaikų gebėjimus, formavo požiūrį į sveiką gyvenseną.

cof_vivi

cof_vivi

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems