8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Dviratukų varžybos

Rugsėjo 19 d. 15 val. lopšelio-darželio „Berželis“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai Benas Daukas ir Vitas Stanelis kartu su tėveliais, įstaigos pavaduotoja ugdymui Genovaite Bogdanskaja bei grupės auklėtoja Aušra Paulauskiene dalyvavo ikimokyklinių įstaigų dviratukų varžybose. Vaikai mielai pravažiavo parengtą trasą. Varžybų tikslas-populiarinti dviračių sportą. Abu vaikai pasirodė puikiai. Už drąsą, pastangas bei atliktą rungtį visi vaikučiai buvo apdovanoti medaliais. Šventės metu varžybų dalyvius linksmino persirengę personažai „Tigriukas“ su „Pakalikais“.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems