8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Džiaugsmingų šventų Kalėdų!!!

Miela lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomene,
Kūčių vakarą ir šv. Kalėdų rytą linkiu ramumos ir sutelktumo pirmiausia kiekvienam savo viduje. Užvertos durys, apriboti keliai ir galimybės daryti tai, kas įprasta, atveria galimybes susitelkti ties artimo branginimu, dėmesingumu, atjautimu, džiugesiu nutolstant nuo materialumo ir priartėjant prie dvasinių ir vertybinių dalykų.
Pasidžiaukime šventėmis, 🥰😍🎅🤶kurios ateina nepaisydamos visų vykstančių pokyčių, pavojų, iššūkių. Įžvelkime šviesumą tame, kad šios dienos dovanoja mums taip reikalingą stabtelėjimą, svarbiausių gyvenime dalykų įvertinimą bei labai tikrą ir gražią viltį.
Kaip niekada esame artimesni, tikresni ir nuoširdesni!🥰🤶🎅
Sveikatos mūsų 94 nuostabiems vaikams,💁‍♀️🙋💁‍♂️🙋‍♀️ jų šeimoms ir artimiems,👨‍👨‍👧‍👦👩‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👦👩‍❤️‍👨👨‍👩‍👦 visai Lopšelio-darželio bendruomenei bei draugams.👩‍❤️‍👨🥰😘😍🤶🎅
Nuoširdžiai
Direktorė Onutė Raščiuvienė

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems