8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Edukacinių užsiėmimų programa „Amatų marginys“

68 darželio ugdytiniai dalyvauja Šiaulių kultūros centro organizuojamoje edukacinių užsiėmimų programoje „Amatų marginys“. Pagal Šiaulių kultūros centro parengtą 4 edukacinių užsiėmimų programą, darželio vaikai susipažins su senąja ir menine keramika, medžio drožyba ir audimo amatų pradžiamoksliu. Projekto tikslas – puoselėti ir ugdyti etninės kultūros vertybes nuo mažumės. Šie edukaciniai užsiėmimai skatina aktyvų vaikų įsitraukimą, lavina smalsumą, kūrybiškumą, vaizduotę bei sudaro galimybes kokybiškam užimtumui didinti. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė. Mūsų ugdytiniai dalyvavo 1-ame edukaciniame užsiėmime, kurio metu audė padėkliukus.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems