8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

„Fast Herojai 112“

Lopšelis-darželis „Berželis“ prisijungė prie tarptautinio projekto „Fast herojai 112“, kurio metu vaikai dovanos savo senjorams herojams nuostabią dovaną – žinias, kurios vieną dieną gali išgelbėti jiems gyvybes. Pasaulio insulto organizacijos duomenimis, insultą patiria vienas iš keturių žmonių. Trečdalis insultą patyrusių žmonių visą likusį gyvenimą kenčia negalią, neleidžiančią džiaugtis gyvenimu su savo vaikaičiais ir šeimomis taip, kaip jie buvo įpratę.

Prie programos, kuri truks 5 savaites, prisijungė „Riešutėliai“ grupės vaikai. Dalyvaudami programoje priešmokyklinukai išmoks įsiminti 3 svarbiausius insulto požymius susiedami juos su pagalbos numeriu 112. Jau įvyko 3 užsiėmimai, su nekantrumu laukiame likusių dviejų.

Kartu galime išgelbėti pasaulį – kaskart po vieną senjorą herojų!

 

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems