8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Fotografijų paroda „Rudenėlio takučiu“

Atidaryta fotografijų paroda „Rudenėlio takučiu“🍂🍏🌽
Lopšelis-darželis „Berželis“ spalio mėn. organizavo išskirtinį renginį „Rudenėlio takučiu“. Renginio metu buvo įgyvendinta edukacinė inovacija, t. y. vaikai, tėvai, pedagogai, kiti įstaigos darbuotojai kūrė sveikatos piramidę. 🌽🍏🍐🌶Vėliau suorganizuota socialinė akcija – surinktos daržovės ir vaisiai padovanoti Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrui. 🧑‍👩‍⚕️💕🐭🐗🐴O šiandien, lapkričio 15 d., renginio akimirkos pristatytos fotografijų parodoje „Rudenėlio takučiu“. 👩‍❤️‍👨🐴🌽Fotografijų paroda iki gruodžio 1 d. veiks Šiaulių lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“. Parodos organizatorės Sandra Radavičienė, Laura Zinkevičienė ir Erika Masiliauskienė.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems