8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Grupė „Kaštoniukai“ socialiniame-meniniame projekte „Skirtukas knygai 2021“

Grupės „Kaštoniukai“ vaikai kartu su pedagogėmis Loreta Elinskiene ir Tatjana Pušakova dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų socialiniame-meniniame projekte „Skirtukas knygai 2021“. Knyga praturtina kiekvieno žmogaus gyvenimą, teikia įvairios informacijos. Ugdydami vaiko meilę knygai prisidedame prie visapusiško vaiko ugdymo. Tai ir pasaulio pažinimo būdas, būdas lavinti kalbą ir žodyną, skatinimas geriau suprasti savo ir kito emocijas, būdas stiprinti tarpusavio santykius, būdas mokyti vertinti kas yra gerai, o kas ne ir t.t. Vaikų sukurti skirtukai knygai, puiki dovana, o tuo pačiu ir šauni priemonė paskatinti vaikus domėtis knygomis. Juk labai malonu į knyga namuose ar darželyje įsidėti savo rankomis sukurtą skirtuką knygai.

Vaikų sukurti skirtukai buvo eksponuojami lopšelyje-darželyje, o vėliau padovanoti P. Višinskio bibliotekai. Bibliotekos darbuotojai jais pradžiugins mažuosius savo skaitytojus.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems