8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Grupėje „Žirginėliai“ atvira veikla ,,Kas iš dobilo, čiobrelio pagamins skanaus pienelio?“

Lapkričio 18 dieną grupėje „Žirginėliai“ vyko integruota atvira veikla ,,Kas iš dobilo, ☘️☘️☘️čiobrelio 🌿🎋🌿pagamins skanaus pienelio?“. 🥛🍼🍶Vaikai susipažino su gyvūnais, duodančiais pieno. 🐂🐐🐃🐄„Melžė“ ožką, 🐐kartu su logopede diskutavo, kas gaminama iš pieno, 🍶🍚🧁🍼🧂mokėsi taisyklingų kvėpavimo pratimų, spėjo mįsles. Vėliau grupelėmis atliko STEAM veiklas: pynė karvutes 🐂🐄iš popieriaus juostelių, kūrė karvės atvaizdą popierinėse lėkštėse bei džiaugėsi spalvotu pienu.🥂🍼

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems