8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Grupėje „Žirginėliai“ – projektas „Drabužėlių pilna spinta“

Lapkričio 2-13 d. „Žirginėliai“ grupėje vyko projektas „Drabužėlių pilna spinta“. Ugdytiniai atliko įvairiapusę veiklą – atsakinėjo į klausimus stebėdami senosios animacijos filmuką „Kartūno gatvė“, rūšiavo vasarinius ir žieminius rūbus, skalbė, džiaustė, prisiminė  kaip saugiai elgtis su skalbimo milteliais bei elektrine buitine technika (skalbykle, džiovykle). Ugdytiniai išmoko greitai ir tvarkingai susilankstyti rūbelius metodinės priemonės „Lankstymo lenta“ pagalba. Sužinojo iš ko gaminami audiniai (linas, medvilnė, vilna, kailis).  Atliko įvairias STEAM užduotis. Greitai prabėgo savaitės, bet liko daug gerų, nepakartojamų bei linksmų įspūdžių!

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems