8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Grupės „Kaštoniukai“ vaikai su Kalėdų seneliu ir jo draugu Besmegeniu

Kalėdų šventės labiausiai laukia vaikai. Gruodžio 10 d. grupės „Kaštoniukai“ vaikai veiklos metu sulaukė virtualaus skambučio – Kalėdų senelio ir jo draugo Besmegenio. 👻🎅🤶O kadangi šiais metais Kalėdų senelis negali užeiti į vidų, vaikus jis pakvietė pašokti ir susimojuoti pro langą. Vaikai negalėjo patikėti, kad vis gi Kalėdų senelis juos aplankė. 🎅👻Įspūdis neišdildomas, iš laimės spurdančios laimingos širdelės ir spindinčios visų akelės. Vaikai dainavo, šoko, bendravo kartu su Kalėdų senelių 🎅👻ir jo draugu Besmegeniu. Pasilinksminęs drauge su mumis, Kalėdų senelis per langą perdavė dovanų maišą 🎅🍭🎯🎲ir išskubėjo pas kitus vaikus, palinkėjęs būti visiems sveikiems…🎅🤶👻🎅🤶

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems