8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Grupės „Šermukšniukai“ vaikai svečiuojasi gyvūnų ZOO „Raiba plunksna“

Birželio 3 d. grupės „Šermukšniukai“ vaikai kartu su auklėtojomis lankėsi veislinių paukščių ir naminių gyvūnų ZOO „Raiba plunksna“. Ugdytiniai susipažino su įvairiais paukščiais, naminiais gyvūnėliais (pelėmis, šinšilomis, nutrijomis, jūrų kiaulytėmis) ir alpakomis, ožkomis, avimis, poniais, stručiais. Vaikai turėjo galimybę pasimatuoti elnio ragus, pamaitinti gyvūnėlius įvairiais skanėstais.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems