8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Grupės „Šermukšniukai“ vaikus aplankė Kalėdų Senelis

Kokios Kalėdos be imbierinių sausainių ? ☀️🥨🍪 Grupės „Šermukšniukai“ vaikai pavirto į Nykštukus, 🤶🤶🤶formavo nuostabaus skonio imbierinius sausainius, puošė juos įvairiais ornamentais. O darbų įkarštyje, netikėtai į langą pabeldė Kalėdų Senelis, 🎅🎅🎅kuris pro langą pasidžiaugė vaikų papuošta eglute🎄🎄🌲 Vaikai nustebo, kad Kalėdų Senelis 🎅🎅 jiems neatnešė dovanų. 🎀🎊 Viskas tuo nesibaigė. Nykštukai po pietų miego rado po eglute paliktą didžiulį maišą dovanų 🎅💃👨‍❤️‍💋‍👨 🎅

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems