8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Grupės „Šermukšniukai“moliūgo tyrinėjimai

Grupės „Šermukšniukai“ ugdytiniai visą savaitę rinko žinias apie moliūgą. 🍊Tėveliai atnešė įvairių dydžių, spalvų, formų moliūgus į grupę. Vaikai moliūgus skaičiavo, matavo sprindžiais, įvairiomis matavimo priemonėmis. ⚖️💸Bandė pakelti, rikiuoti, skaičiuoti, svėrė ⚖️ir svarstė, kas sunkesnis moliūgas 🍊ar jis. 🚶‍♀️🚶Kepė moliūgų pyragą,🍟🥮 kuris buvo labai skanus, nes ji maišė daug šaunių ir darbščių rankyčių.💁‍♀️💁🙋‍♀️🙋🤷‍♂️🤷

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems