8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Gyvūnai mūsų draugai

Penktadienį vaikai sulaukė svečių iš Jaunųjų gamtininkų centro. Auklėtojos Aušros iniciatyva, darželyje vyko kačių ir šaltakraujų roplių paroda. Dailės studijoje apsigyveno vėžliukas, driežai, žaltys, smauglys. Edukatorė Inga pasakojo vaikams apie gyvūnų gyvenimą, jų atsiradimą, maitinimą, priežiūrą. Kiekvienas galėjo palaikyti, panešioti, paglostyti, pajausti šaltakraujį roplį. Didžiausią įspūdį vaikms paliko 12 kg ir 3 m ilgio smauglys, vardu Albrechtas. Salėje karaliavo išskirtinio grožio katės Irisas ir Perlas. Vaikai mielai rūpinosi jomis, džiaugėsi kiekvienu jų pokštu.

Nuoširdus ačiū „ABC“ grupės auklėtojai Aušrai už įspūdingą projektuką.

Sandra Radavičienė

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems