Istorija

Šiaulių lopšelis-darželio ,,Berželis“ įsteigtas 1980 m. sausio 20 d., biudžetinė įstaiga, pavaldi Šiaulių miesto savivaldybei.

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis“ 2020-uosius – jubiliejinius 40-tus įstaigos gyvavimo metus pradeda atsinaujinęs.

Kviečiame visus susipažinti, pamilti, naudoti ir didžiuotis naujuoju įstaigos logotipu.

Visus vaikus ir juos lydinčius tėvelius pasitiks ir nauji grupių pavadinimai bei jų ženklai.

Už kokybišką, estetišką, šiuolaikišką naująjį ženklą ir jo naudojimo vadovo sukūrimą nuoširdžiai dėkojame žymiam dizaineriui, dailininkui, fotografui Vilmantui Dambrauskui.

Lopselio darzelio Berzelis logotipo vadovas 2020

Šiaulių lopšelio-darželio ,,Berželis“ pagrindinė funkcija – organizuoti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymą, įgyvendinant pagrindines regiono švietimo nuostatas, individualius įstaigos tikslus ir vaikų bei tėvų (vaiko globėjų, rūpintojų) poreikius, užtikrinti geros kokybės švietimą, atvirumą vietos bendruomenei, sudaryti ugdytiniams higienos normas atitinkančias ugdymosi sąlygas.

Informacija atnaujinta — 2021/01/19 | << ATGAL

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“