8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

,,Judrūs piršteliai – aiškūs žodeliai’’

Įsibėgėja įstaigos logopedžių organizuotas ilgalaikis projektas ,,Judrūs piršteliai – aiškūs žodeliai’’. Tikslas – vaikų kalbos ugdymas, įtraukiant papildomas smulkiosios motorikos lavinimo užduotis grupėse, dailės bei muzikos užsiėmimuose, namuose. Logopedės užsiėmimų metu atlieka pirštukų mankšteles, konsultuoja auklėtojas, kaip įdomiai ir linksmai sekti pirštukų pasakas, kurti ir improvizuoti pirštininių lėlių pagalba. Parengti informaciniai lankstinukai tėveliams ,,Pirštukų pasakos’’,  padėsiantys linksmai leisti vakarus drauge su vaikais.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems