8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Kalėdinio stebuklo laukimas

Dar vienas gruodis savo šaltuku bučiuoja nosis ir ausytes. Vis dažniau girdisi varpelių skambėjimas ir pasakos apie Šiaurės ašigalį. Nepaprasto stebuklo laukimą įkvėpė grupės „Žirginėliai“ auklėtojos Virginija Kripienė ir Ingrida Taraškė, pakviesdamos grupės tėvelius drauge su vaikais pasigaminti eglutes. Jos visos tokios nuostabios, gamintos su meile. Kviečiame ir Jus pasigrožėti, tegul šis laukimas neprailgsta. Būkime visi sveiki.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems