8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Kalėdinių vainikų paroda „Šaltinėlio“ bibliotekoje

Kviečiame aplankyti Kalėdinių vainikų parodą, kurią parengė šauniausios mūsų darželio mamos. Gruodžio 9 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale buvo eksponuojami vainikai, kurie puoš biblioteką iki pat gruodžio 31 dienos. Ačiū „Šaltinėlio“ bibliotekos vedėjai Ritai Božienei už bendradarbiavimą. Dalis vainikų liko puošti darželio erdves. Dar kartą ačiū mamoms!

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems