8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Kalėdų ir Naujųjų metų laukimas

Trečiadienio popietę visi darželio vaikai, darbuotojai su direktore priešakyje puošė darželio teritorijoje esančias eglutes, taip skelbė ateinančių švenčių pradžią. O ji prasidėjo ketvirtadienio vakare – eglutės įžiebimu. Visa darželio teritorija nušvito spalvingomis girliandomis. Vaikai su Snieguole ir Kalėdų seneliu šoko, dainavo, vaikščiojo po spalvingą, žaižaruojantį Kalėdų miestelį. Šviesos ir tamsos virsmas kieme žymėjo naują darželio gyvenimo etapą. Tegul Naujųjų metų paslaptis pažadina mūsų pasiryžimą gyventi šviesiau ir kilniau, suteikia mūsų bendruomenei naujos vertės, stiprybės, didina mūsų atidumą ir meilę šalia esantiems.

Džiaugsmingų ir laimingų šventų Kalėdų ir Naujųjų metų!!!

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems