8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Kasdienio gyvenimo įgūdžiai grupėje ,,Giliukai“

Kasdienio gyvenimo įgūdžiai – tai vaiko sveikatai saugoti ir stiprinti būtini įgūdžiai ir elgesys. Įgūdžiai neatsiranda per dieną. Kkad jie plėtotųsi sėkmingai grupės ,,Giliukai“ auklėtojos padėjėja Valda pasiūlė grupėje įvesti budėjimą. Taip ugdytiniai mokysis atlikti elementarius buitinius įpareigojimus: išdėlioti ant stalo šaukštus, servetėlės, padėti lėkštutę duonai. Valda moko vaikus: 1. Žiūrėk, kaip darau aš. 2. Daryk su manimi. 3. Kai padarysi – pakviesk.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems