8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

STEAM veiklos

Linksmoji STEAM veiklų savaitė grupės „Pumpurėliai” ugdytiniais!

Data: 2021-01-25

Linksmoji STEAM veiklų savaitė su pačiais mažiausiais grupės „Pumpurėliai” ugdytiniais! Nauji potyriai, kūryba, pasaulio pažinimas, tyrinėjimas, bei džiugios emocijos mažuosius smalsučius lydėjo visą savaitę į ugdymą integruojant STEAM veiklas

Logopedinės pratybos su STEAM

Data: 2021-01-21

STEAM ugdymu parengtos individualios logopedinės pratybos tampa pojūčių ir potyrių laboratorija. Geriausia yra tai, kad per potyrius gautą informaciją vaikai įsimena greičiau, geriau, o teigiamos emocijos išlieka ilgam.

Bendradarbiavimas su Šiaulių lopšelio-darželio „Bitė“ grupės „OP“ ugdytiniais

Data: 2021-01-15

Grupės „Šermukšniukai“ ugdytiniai kartu su auklėtoja Laura pradėjo naujus metus su naujais tikslais ir naujais partneriais – Šiaulių lopšelio-darželio „Bitė“ grupės „OP“ ugdytiniais ir auklėtoja Vaida. Šio bendradarbiavimo tikslas – dalintis gerąja patirtimi apie STEAM metodų taikymą, dirbant su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais.

STEAM veikla „Visatos vaikai“

Data: 2020-12-11

Pasineriant į STEAM pasaulį, mokslas tampa spalvingas, įdomus, įtraukiantis ir padedantis ugdyti šiuolaikišką, besimokančią ir nuolat tobulėjančią, kritiškai mąstančią asmenybę. Veikla „Visatos vaikai“ pakvietė vaikus į astronomijos mokslo pasaulį, kuriame jie susipažino su visata, kurioje egzistuoja įvairūs dangaus kūnai (planetos, žvaigždės, meteoritai, asteroidai). Vaikai turėjo galimybę nuskristi į kosmosą su raketa ir iš arti patyrinėti […]

Edukacinių užsiėmimų programa „Amatų marginys“

Data: 2020-12-10

Grupės „Šermukšniukai“ vaikai kartu su auklėtoja Laura dalyvauja Šiaulių kultūros centro organizuojamoje edukacinių užsiėmimų programoje „Amatų marginys“. Vaikai stebėjo mokomuosius vaizdo įrašus ir atliko 4 edukacinių užsiėmimų programą – lipdė puodynėlius archajiška virveline technika, glazūra dengė keramikos dirbinius, audė kilimėlius, gamino medinius vilkelius-sukučius. Mokomoji medžiaga ir kūrybinės dirbtuvės vaikams buvo naujas ir įdomus patyrimas. Tokiu […]

„Konstruok kartu su STEAM“

Data: 2020-12-08

Publikuojame ir dalinamės paskutiniais Respublikinės ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų fofografijų parodos „Konstruok kartu su STEAM“ darbais. Džiaugiamės visų dalyvių išradingumu, STEAM metodų taikymo gebėjimais. Jūs tik patvirtinote, kad STEAM suteikia beribes galimybes kurti, tyrinėti ir pažinti mus supančią aplinką. Dėkojame už dalyvavimą, bendradarbiavimą, gamtos puoselėjimą ir rūpinimąsi paukštelių gerove.

„KALĖDOS SU STEAM/ CHRISTMAS WITH STEAM“.

Data: 2020-12-07

Nuo lapkričio 30 d. iki pat Kalėdų grupės „Šermukšniukai“ vaikai su auklėtoja Laura ir tėveliais dalyvauja eTwinning tarptautinio bendradarbiavimo projekte „KALĖDOS SU STEAM/ CHRISTMAS WITH STEAM“.

„Konstruok kartu su STEAM“

Data: 2020-12-04

Tęsiame Respublikinę ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų fofografijų parodą „Konstruok kartu su STEAM“

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų fofografijų paroda „Konstruok kartu su STEAM“

Data: 2020-12-01

Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ specialiosios grupės vyr. auklėtoja Laura ir neformaliojo ugdymo mokytoja Sonata organizavo Respublikinę ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų fofografijų parodą „Konstruok kartu su STEAM“. Šaltuoju metų sezonu ypač svarbu, kad paukščiai turėtų maisto, todėl kūrybinių, inžinerinių veiklų metu vaikai kartu su pedagogais prisidėjo prie paukštelių gerovės. Pasitelkiant savo kūrybines, inžinerines galias, vaikai sukonstravo nuostabių […]

Grupės „Giliukai“ projektas – „Duonutės kelias“

Data: 2020-11-23

Lapkričio 7-18 dienomis grupės „Giliukai“ vaikai su auklėtojomis Ingrida ir Loreta vykdė projektą „Duonutės kelias“. Grupės vaikai žino, jog tėveliai duoną perka parduotuvėje. O kaip ji patenka į parduotuvę? Kiek triūso, darbo įdėta?.. Atsakymus vaikučiai sužinojo aiškindamiesi ir aktyviai veikdami. Sužinojo, kokius darbus reikia nudirbti, kad duona atkeliautų ant mūsų stalo. Susipažino su miltų savybėmis: […]

Grupėje „Žirginėliai“ atvira veikla ,,Kas iš dobilo, čiobrelio pagamins skanaus pienelio?“

Data: 2020-11-18

Lapkričio 18 dieną grupėje „Žirginėliai“ vyko integruota atvira veikla ,,Kas iš dobilo, ☘️☘️☘️čiobrelio 🌿🎋🌿pagamins skanaus pienelio?“. 🥛🍼🍶Vaikai susipažino su gyvūnais, duodančiais pieno. 🐂🐐🐃🐄„Melžė“ ožką, 🐐kartu su logopede diskutavo, kas gaminama iš pieno, 🍶🍚🧁🍼🧂mokėsi taisyklingų kvėpavimo pratimų, spėjo mįsles. Vėliau grupelėmis atliko STEAM veiklas: pynė karvutes 🐂🐄iš popieriaus juostelių, kūrė karvės atvaizdą popierinėse lėkštėse bei džiaugėsi […]

STEAM veikla „Gintaro keliu“

Data: 2020-11-17

Atidarius naują, šiuolaikišką STEAM centrą ir įkūrus naujas tyrinėjimo erdves vaikų ugdymui, mūsų įstaigoje pradėtos įgyvendinti STEAM veiklos, kuriose dalyvauja mūsų darželio ugdytiniai. „Gintaro keliu“ veiklos tikslas – skatinti vaikų domėjimąsi gamtos mokslais ir menu. Veiklos metu ugdytiniai susipažino su gintaro formavimosi etapais, sandara, rūšimis, susidarymo procesu, panaudojimo galimybėmis. Panaudojant skaitmeninius mikroskopus, kurių galimybės vaizdą […]

Grupėje „Žirginėliai“ – projektas „Drabužėlių pilna spinta“

Data: 2020-11-16

Lapkričio 2-13 d. „Žirginėliai“ grupėje vyko projektas „Drabužėlių pilna spinta“. Ugdytiniai atliko įvairiapusę veiklą – atsakinėjo į klausimus stebėdami senosios animacijos filmuką „Kartūno gatvė“, rūšiavo vasarinius ir žieminius rūbus, skalbė, džiaustė, prisiminė  kaip saugiai elgtis su skalbimo milteliais bei elektrine buitine technika (skalbykle, džiovykle). Ugdytiniai išmoko greitai ir tvarkingai susilankstyti rūbelius metodinės priemonės „Lankstymo lenta“ […]

Gamtamokslinis STEAM projektas „Drugelių gyvenimas“

Data: 2020-11-12

Rugsėjo – spalio mėnesiais Šiaulių lopšelio – darželio „Berželis“ grupės „Šermukšniukai“ ugdytiniai ir specialiosios grupės vyr. auklėtoja Laura Zinkevičienė, neformaliojo ugdymo mokytoja Sonata Janauskienė organizavo ir įgyvendino gamtamokslinį STEAM projektą „Drugelių gyvenimas“. 🦋🧚🧚‍♂️🦋Kai vaikams kalbame apie gamtoje vykstančius nuostabius procesus: gyvūnų, 🐏🐓🐠🦟🦋augalų gyvenimą, 🌹🌵🌳🍂informaciją vaikams bandome pateikti taip, kad jie turėtų galimybę savo rankomis paliesti, […]

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems