8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

STEAM veiklos

STEAM savaitė „Lego iššūkis“

Data: 2020-10-19

Praėjusią savaitę mūsų darželyje vyko kupina iššūkių, atradimų ir puikių emocijų STEAM savaitė „Lego iššūkis“. Vaikai konstravo namus, tiltus, kurie turėjo išlaikyti dvi knygas, emocijas, medžius ir įvairias transporto priemones. #STEAM #STEAMdarželis #Šiauliaišviečia  

Atvira veikla „Pasaulio spalvos“

Data: 2020-10-16

Šią savaitę specialiosios grupės auklėtoja Laura ir neformaliojo ugdymo mokytoja Sonata vedė atvirą veiklą „Pasaulio spalvos“. Vaikai mokėsi pažinti spalvas ir atlikti su jomis įvairias STEAM veiklas.

„Žirginėliai“ grupės vaikai nusprendė rudenį „užkonservuoti“

Data: 2020-10-09

Besidžiaugdami rudeniu, „Žirginėliai“ grupės vaikai, nusprendė Rudenį „užkonservuoti“. Prisirinkę lapų, kaštonų, giliukų, rudeninių žiedelių, pasiprašę tėvelių stiklainių, pabandė įsivaizduoti… Ir sukūrė įvairiausių kompozicijų!

Grupės „Šermukšniukai“moliūgo tyrinėjimai

Data: 2020-10-02

Grupės „Šermukšniukai“ ugdytiniai visą savaitę rinko žinias apie moliūgą. Tėveliai atnešė įvairių dydžių, spalvų, formų moliūgus į grupę. Vaikai moliūgus skaičiavo, matavo sprindžiais, įvairiomis matavimo priemonėmis. Bandė pakelti, rikiuoti, skaičiuoti, svėrė ir svarstė, kas sunkesnis moliūgas ar jis. Kepė moliūgų pyragą, kuris buvo labai skanus, nes ji maišė daug šaunių ir darbščių rankyčių.

Paminėta tarptautinė šypsenos diena

Data: 2020-10-02

Šypsenos tirpdo ledynus, atitveria sienas ir skleidžia gėrį. Paminėjome tarptautinę šypsenos dieną ne tik plačiai besišypsodami, bet ir integruodami STEAM. Grupių vaikai įtvirtino žinias apie vaisius, daržoves, jas skaičiavo, rikiavo, vardino jų spalvas, ragavo, pasakojo apie jų skonius ir kvapus. Taip pat minėdami šią dieną ugdytiniai kartu su auklėtojomis aptarė ką svarbu valgyti, norint turėti […]

STEAM iššūkio idėja – „Vaisių robotukas“

Data: 2020-10-02

Dar viena STEAM iššūkio idėja! Šįkart grupės „Kaštoniukai“ vaikai sukonstravo „Vaisių robotuką“. Įdomi, žaisminga patirtinė veikla vaikams sėkmingai pavyko. #STEAM #STEAMdarželis #Šiauliaišviečia

SMAGU KURTI DRAUGE

Data: 2020-10-01

2020 m. gegužės mėn. mūsų įstaigai suteiktas ,,STEAM School Label“ mokyklos ženklelis kviečia bendruomenės narius burtis plėtojant STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos) idėjas darželyje. Įvaizdžio darbo grupės tikslas – kūrybiškai įgyvendinti STEAM idėjas, kuriant vidaus ir lauko aplinkas. Atsižvelgiant į metų laikų kaitą, rudeniui buvo pasirinktas vaikų mėgstamas personažas Ežiukas ir STEAM […]

Jau greitai… Tai, kuo mes didžiuojamės…

Data: 2020-09-29

Kai vaikas ieško, savo įgūdžius, gebėjimus ir žinias pritaiko praktiškai, jis atranda naujus pasaulius, kurie jam dar nebuvo pažinti. Jo vaizduotė tampa neaprėpiama ir begalinė. Veikdamas ir tyrinėdamas jis tampa asmenybe, suvokiančia aplinką, gamtos dėsnius ir pradeda tyrinėti realias problemas, tačiau žaismingai, su didžiausiu malonumu. Jau greitai… Tai, kuo mes didžiuojamės… #siauliujaunujutechnikucentras #STEAM #STEAMdarželis #Šiauliaišviečia […]

Rudens mozaika „Rudens simfonija“

Data: 2020-09-24

Ruduo pats gražiausias metų laikas, kaip gamta džiugina savo rudens gėrybėmis. Darželio ugdytiniai kartu su auklėtojomis iš gamtinių medžiagų kūrė rudens mozaiką ,,Rudens simfonija“.  Visi džiaugėsi bendru darbu.

Darželis projekte „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas, diegiant IKT technologijas ir STEAM metodus“

Data: 2020-09-22

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis“ dalyvauja projekte „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas, diegiant IKT technologijas ir STEAM metodus“ . https://dubysos.lt/naujiena/14…

Rugsėjo 22-oji – diena be automobilio

Data: 2020-09-22

Šiandien grupė „Šermukšniukai“ paminėjo dieną be automobilio . Tėveliai pasidarbavo namuose ir vaikams pagamino mašinas iš antrinių žaliavų. Vaikų emocijos ir džiaugsmas liejosi per kraštus.

„Svajonių namas. Smagu būti kūrėju“

Data: 2020-09-22

„Šermukšniukai“ grupės vaikai dalyvavo Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų kūrybinių-inžinerinių darbų parodoje „Svajonių namas. Smagu būti kūrėju“.

Grupėje „Šermukšniukai“ – STEAM savaitė „Rudenėli, nustebink mane“

Data: 2020-09-20

Grupėje „Šermukšniukai“ vyko STEAM savaitė „Rudenėli, nustebink mane“.

Linksmos vaikų dienos darželyje

Data: 2020-08-19

Dar linksmesnės vaikų dienelės darželyje su pačių sukurtais ir pagamintais žaidimais. Auklėtoja Tatjana

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems