8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Ketvirtadienis „Gražiausia šeimos nuotrauka“

Nuo pat ryto darželyje šurmuliavo vaikai, nešini šeimos nuotraukomis. Pokalbio metu, kiekvienas pristatė savo šeimos narius, supažindino draugus su sesėmis ir broliais. Pasipuošę šventiniais rūbais, laukė svečių iš „Vilniaus artelės“. Darželyje vyko profesionali fotosesija. Mažieji modeliukai savo šypsenomis pakerėjo fotografą Vidmantą. Fotografavosi net mamos ir tėčiai.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems