8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Kovo 27-oji – Tarptautinė teatro diena

Teatras – tai veikla, kurioje vaikai auga, skleidžiasi, turtėja ir turtina kitus. „ABC“ ir „Pagrandukų“ grupių ugdytiniai įstaigos bendruomenei parodė spektaklius „Kiškio trobelė“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“. Vaikai labai laukia šių teatro dienų ir džiaugiasi galėdami vaidinti patikėtus vaidmenis. Įstaigos pedagogės taip pat parodė spektaklį „Stebuklingas žodis“, kuris išmokė vaikus mandagumo, atjautos, gerumo.

Auklėtoja Vanda Juozapaitienė

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems