8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Kovo mėnuo – sąmoningumo mėnuo „Be patyčių“

Visą kovo mėnesį minėjome ir įgyvendinome sąmoningumo mėnesio „Be patyčių“ iniciatyvas ir veiklas. Ugdytiniai klausėsi istorijų apie toleranciją, mokėsi atpažinti patyčias, draugauti, padėti šalia esančiam draugui, atliko užduotis socialinių emocinių gebėjimų ugdymui. Socialinė pedagogė Sonata vedė alkoholio ir tabako prevencinę pamokėlę, kurios metu vaikai sužinojo, kuo alkoholis ir tabakas gali būti žalingi, kodėl jų reikia vengti.

 

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems