8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Kūrybinių darbelių paroda ,,Mano Gedimino pilis“

Visą savaitę ,,Saulutės“ grupėje vyravo šventinė nuotaika. Vaikai ruošėsi Lietuvos gimtadieniui ! Jano mamytė tautiniais motyvais papuošė laiptinės turėklus. ,,Saulutės“ grupės ugdytinių tėveliai surengė kūrybinių darbelių parodą ,,Mano Gedimino pilis“. Apžiūrėję parodėlę, mažieji lietuvaičiai savo įspūdžius ir nuotaikas perteikė savo piešiniuose. Projekto metu vyko įvairios veiklos: vaikai piešė ,,Gedimino pilį“, karpė trijų spalvų širdutes ir suklijavo vėliavėles, spalvino Lietuvos žemėlapį ir puošė savo iškirptomis trijų spalvų širdutėmis. Vaikams ypač patiko kulinarinis užsiėmimas. Jo metu vaikai su auklėtoja gamino trispalves želė. Kvieskime vaikus vadovautis žodžiais ,,Augsim ir puošim savo žemelę, visad mylėsim gimtą šalelę“.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems