8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Grupės „Riešutėliai“ pažintis su sporto šakomis

🚶🚶‍♀️🕺🏃‍♂️Penktadienį grupės „Riešutėliai“ ugdytiniai susipažino su netradicine lengvosios atletikos sporto šaka – „Sportinis ėjimas“🏃‍♂️🕺. Vaikai žiūrėjo filmuotą medžiagą apie tai, kaip pasiruošti sportiniam ėjimui, kokius raumenis reikia apšilti prieš rungtynes, matavosi pulsą prieš treniruotę ir po jos. Kartu su auklėtoja išbandė video medžiagoje matytus pratimus 🏃‍♂️🧎‍♀️🕺ir, pasidalinę į dvi komandas, parungtyniavo. Pasitarę „Riešutėliai“ susigalvojo savo komandų pavadinimus: „Širdelės“ 👩‍❤️‍👨ir „Žvaigždutės“🤩. Rungtyniaudami vaikai rankose laikė išmaniuosius telefonus su žingsniamačio programėlėmis, kurios fiksavo, kiek kuri komanda nužingsniavo žingsnių.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems