8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Lopšelių-darželių festivalyje „Futboliukas“

Birželio 4 d. grupės „Kaštoniukai“ vaikai kartu su judesio korekcijos mokytoja Virginija ir auklėtoja Tatjana vyko į Gytarių stadioną. Ten sėkmingai sudalyvavo 2021 m. lopšelių-darželių festivalyje „Futboliukas“. Vaikai atidžiai klausėsi trenerių nurodymų kaip teisingai atlikti užduotis ir ryžtingai varžėsi įvairiose rungtyse. Mažieji futbolistai pirmą kartą dalyvavo tokiame renginyje. Rungtyniavo negailėdami savo jėgų, todėl buvo apdovanoti atminimo medaliais ir futbolio kamuoliais. Visiems buvo labai smagu.

#futboliukofestivalis

 #SAFF

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems