8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Mano mama – auklėtoja

Antrus metus iš eilės įstaigoje vyksta logopedės-spec. pedagogės Sandros inicijuotas ir organizuojamas projektukas „Mano mama – auklėtoja“. Tikslas – išlaikyti tvarią darželio ir tėvų partnerystę. Mamos noriai dalyvauja, atsakingai ruošiasi veikloms, kruopščiai renka užduotis. „Zuikučių“ grupėje Jorio ir Militos mamos sekė pasaką „Ropė“, aptarinėjo daržo gėrybes, „Drugelių“ grupės Beno ir Šarūno mamos vedė kūno kultūros pamokėlę bei mokė vaikus , kiek daug galima pasigaminti iš pupų ir medinių pagaliukų. „Saulutės“ grupės Jano mama vedė pokalbį apie sveikatą, piešė su vaikais spalvotus rudeninio medžio lapus. „Boružėlių“ grupės Gabrieliaus mama rengė dideles medines lėles, įtvirtindama rūbų mergaitėms ir berniukams pavadinimus, kartodama atliekamus veiksmus, turtindama žodyną apibendrinančiomis sąvokomis. „Pagrandukų“ grupėje veiklas vedė Vakario tėtis. Kiek džiaugsmo ir nuostabos mažųjų akyse, pamačius auklėtoją – tėtį. Tvarka geležinė, tyla spengianti, emocijos pačios rimčiausios. Vaikams labai patiko žaidimas su balionais, vyriškas pokalbis „Ryto rate“.
Nuoširdus ačiū tėvams už aktyvų dalyvavimą įstaigos veikloje.
Sandra Radavičienė

 

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems