8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

„Mano svajonių pavasaris su dviratuku“ laimėtojai

Respublikinė virtuali paroda-konkursas „Mano svajonių pavasaris su dviratuku“ baigėsi ir šiandien skelbiame tris laureatus, kurie surinko daugiausiai žiūrovų simpatijų. Džiaugiamės, sulaukę tiek daug Jūsų piešinių ir dėmesio šiai parodai. Dėkojame Šiaulių „Aušros muziejui“ už bendrai įgyvendintą idėją. Visiems dalyviams išsiųstos padėkos, o su laimėtojais susisieksime asmeniškai. AČIŪ!

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems