8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Naujos partnerystės pradžia

Spalio 31 d. Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių „Juventos“ progimnazija. Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta darželio bendruomenės apsuptyje, dalyvaujant administracijos darbuotojams, pedagogams bei ugdytiniams. Susitikimą papuošė „ABC“ ir „Saulutės“ grupių vaikai, atlikę muzikinį kūrinį. Įstaigų vadovai Onutė Raščiuvienė ir Vytautas Girčius įsipareigojo glaudžiai bendradarbiauti vykdant projektus, organizuojant renginius, sprendžiant socialinės integracijos problemas bei kėlė tikslą dalintis gerąja darbo patirtimi.  Aptartos galimybės bendradarbiauti teikiant priešmokyklinio ugdymo paslaugas bei ugdymo tęstinumą, pereinat iš darželio į mokyklą.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems