8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Naujų patirčių kupina savaitė lopšelyje-darželyje „Berželis“

Karštas vasariškas oras lopšelio-darželio vaikams leido patirti pačias įvairiausias emocijas, užsiimti prasmingomis veiklomis. 🧚‍♀️💅🕷 Kartu kūrėme, mokėmės, žaidėme, bandėme, ragavome, patyrėme ….. 🤓🧐🧚‍♂️🐜🐝🐛
Pradėtos vykdyti ugdymo(si) veiklos naujai įrengtoje ir šią savaitę atidarytoje STEAM lauko erdvėje. Kiekvienas rytas pradėtas ryto mankštomis, vaikai veikė sporto aikštelėse. Taip pat dėmesys skirtas laisvam vaiko žaidimui lauke. O vandens pramogos vainikuodavo kiekvienos dienos teigiamų emocijų pliūpsnį. 🥰🧚‍♂️🏃‍♀️💥💦🤸
„Penktadienis kitaip“ džiugino spalvomis, įvairove, išradingumu. Vaikai pažino naujai ar prisiminė kokios uogos, vaisiai ir daržovės auga Lietuvoje, juos skanavo, mokėsi gaminti sveikuoliškus ledų ir uogų kokteilius. 👨‍🦱🍓🍉🍇🥕🧁🥤
Džiugino tėvų, vaikų, auklėtojų bendradarbiavimas. Ačiū visiems.😍👩‍❤️‍👨👩‍👧‍👦🌞💕
 

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems