8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Nuo 2021 m. liepos mėn. direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigas pradėjo eiti Erika Masiliauskienė

2021 m. liepos mėnuo lopšelyje-darželyje bendruomenės narių kaitos metas. Direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigas pradėjo eiti Erika Masiliauskienė. Erika Masiliauskienė yra baigusi aukštojo mokslo universitetines bakalauro, magistrantūros ir doktornatūros studijas. Ilgus metus domėjosi ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo klausimais. Šioje srityje atlikta eilė mokslinių tyrimų, jų rezultatai viešinti nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis rengiant publikacijas, dalyvaujant projektinėse veiklose bei įvairiose darbo grupėse. Taip pat profesinės veiklos patirtis glaudžiai susijusi su pedagogų kvalifikacijos vystymo klausimais. Sukaupta ilgametė vadybinio darbo patirtis. Darbas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje, pasak Erikos Masiliauskienės, naujas posūkis, kurio prioritetas įgyti naujos profesinio darbo patirties ikimokyklinio ugdymo institucijoje, prisidėti prie tyrimais grįstos ugdymo praktikos plėtros, pedagogų mokymosi darbo vietoje kultūros vystymo, vaiko pasiekimų ir pažangos stebėsenos, vertinimo kaitos, dėmesį telkiant į vaiko dalyvavimo principo realizavimą.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems