8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Olimpinė žiemos sporto šventė „Sportui šaltis nebaisus“

Sausio 28 d. lopšelyje-darželyje „Berželis“ vyko olimpinė žiemos sporto šventė „Sportui šaltis nebaisus“, kurios tikslas – skatinti vaikų norą judėti, patirti daug gerų emocijų. Po energingos besmegenio mankštos, grupės dalyvavo komandinėse varžybose: „Šiaurietiškas ėjimas”, „Rogučių lenktynės”, „Olimpiniai žiedai”, „Biatlonas”, „Ledo ritulys kitaip”. Už greitumą, vikrumą, taiklumą, linksmumą, smagumą, kiekviena komanda buvo apdovanota diplomais ir sveikuoliškais prizais. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų ir rungtyniavimo džiaugsmą.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems