8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

„Pagranduko“ grupės jaunieji gamtininkai

Nors mes esame miesto vaikai, bet labai norime ir nuolat mokomės pažinti gamtą. „Pagranduko“ grupės vaikai su dideliu džiaugsmu sėjo gėlių, daržovių sėklas, sodino svogūnus, įvairių spalvų ir rūšių pupeles, agurkus, moliūgus. Vaikai sužinojo, kad augalams būtina šviesa, šiluma ir vanduo. Džiugu, jog augalų auginimas leidžia vaikams pajusti ryšį su gamta, padeda pažinti ir suprasti pasaulį jį stebint, tyrinėjant, suteikia daug teigiamų emocijų.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems