8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Paminėta tarptautinė šypsenos diena

Šypsenos tirpdo ledynus, 😀😃😄🥰atitveria sienas ir skleidžia gėrį. Paminėjome tarptautinę šypsenos dieną ne tik plačiai besišypsodami,😆 bet ir integruodami STEAM. Grupių vaikai įtvirtino žinias apie vaisius, 🍏🍐🍊🍑daržoves, 🍆🍅🌽jas skaičiavo, rikiavo, vardino jų spalvas, ragavo, pasakojo apie jų skonius ir kvapus. Taip pat minėdami šią dieną ugdytiniai kartu su auklėtojomis aptarė ką svarbu valgyti, norint turėti gražią, sveiką šypseną ir ko reikėtų vengti. Veiklos pabaigoje iš įvairių vaisių, daržovių visi kartu kūrė šypsenų kompozicijas. 😄🙃Mes mylim gražias, sveikas šypsenas😄🙂😋 ir STEAM!

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems