8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Paramos akcija VšĮ „Binada“ beglobiams gyvūnams „Tu – ne vienas“.

Nuoširdžiai dėkojame darželio ugdytiniams ir jų tėvams, darbuotojams, prisidėjusiems prie paramos akcijos VšĮ „Binada“ beglobiams gyvūnams „Tu – ne vienas“. 🐕‍🦺👩‍❤️‍👨😽 Džiaugiamės, kad visi įstaigos ugdytiniai ne tik rūpinosi, jog beglobių gyvūnų pilvukai būtų sotūs, bet ir grupėse kalbėjosi apie augintinių priežiūrą, atliko STEAM veiklą iš vienkartinių lėkštučių. Ačiū už pagalbą grupių „Kaštoniukai“ ir „Giliukai“ ugdytinių tėveliams, pristatant maistą į gyvūnų globos namus. 🐹😽Liūdna, kad dėl esamos situacijos mažieji vaikučiai negalėjo nuvykti ir patys įteikti gausių dovanų gyvūnėliams. 🐹👩‍❤️‍👨😽 AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ, KURIS SUŠILDĖ MAŽAS IR VIENIŠAS ŠIRDELES 🐶🐱👩‍❤️‍👨💓💞💗

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems