8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

,,Pasakų iššūkis 2021“

,,Pasakų iššūkis 2021“ įveiktas. 😽💓📖Džiaugiamės grupių „Giliukai“, „Kaštoniukai“ ir „Žirginėliai“ ugdytinių dalyvavimu. 👩‍❤️‍👨Nuoširdžiai dėkojame lopšelio-darželio logopedei Danguolei Mikutienei, auklėtojoms Ingridai Taraškei, Ingridai Radavičienei, Loretai Elinskienei, Tatjanai Pušakovai, Algimantai Liutkuvienei už iniciatyvą dalyvauti projekte. 👩‍❤️‍👨💓👩‍🏫Dalyvavimą „Pasakų iššūkis 2021“ puikiai apibendrina iniciatyvos autorės ir organizatorės Akvilės Sadauskienės žodžiai: ,,Kad tai, ką darome šiandien ir kas sukelia puikias emocijas ir teigiamus patyrimus ateičiai, nepamirškime, kur kas vėliau, daug vėliau sugrįš keleriopai padidintomis vertybėmis. Prasminga investicija į giluminius dvasinius vaikų klodus yra pati geriausia“.😽📖👩‍❤️‍👨💓

 

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems