8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Pažintis su dar viena sporto šaka – tinkliniu

Kokia tai sporto šaka? Kas žino? Paplūdimio tinklinis. Grupės „Kaštoniukai“ vaikai turėjo puikią progą trumpam grįžti į vasarą – kojomis pajusti smėlį, saują jo švystelėti į viršų ir žaisti kamuoliu. Taigi, pažintis su dar viena sporto šaka buvo itin nuotaikinga, smagi ir prasminga. Judesio korekcijos mokytoja Virginija Kripienė ir auklėtoja Loreta Elinskienė dalinasi edukacinės išvykos akimirkomis. Nuoširdžiai dėkojame mūsų partneriams Šiaulių sporto gimnazijai.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems