8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Tau, mama“ laureatai

Gegužės 3 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Tau, mama“ laureatų apdovanojimas. „ABC“ grupės ugdytiniai pelnė net tris apdovanojimus (savo amžiaus grupėje)! Vilius Barsys šiame konkurse laimėjo III vietą. Nuotaikingiausio piešinio nominaciją laimėjo Maja Masiulytė, o Agota Virbickaitė pelnė įdomios piešinio atlikimo technikos nominaciją. Darželio direktorė Onutė Rasčiuvienė įteikė vaikams diplomus bei dovanas, pasidžiaugė jų sėkme ir linkėjo naujų laimėjimų. Konkursui vaikus paruošė meninio ugdymo mokytoja Vaida Dambrauskienė.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems