8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Priešmokyklinukų dailės paroda ,,Rudenėja…“

LOPŠELIO-DARŽELIO ,,BERŽELIS’’ DAILĖS PARODA ,,RUDENĖJA…’’

 

Lapkričio 12 d. mūsų lopšelio-darželio ,,Berželis‘‘ „ABC“ grupės auklėtiniai, lydimi darželio direktoriaus pavaduotojos ugdymui Danutės Tikniuvienės, auklėtojos Ingridos Radavičienės bei vyresn. neformaliojo ugdymo mokytojos Vaidos Dambrauskienės lankėsi Šiaulių Centro pradinėje mokykloje. Joje „ABC“ grupės vaikai atidarė savo kūrybinių darbų parodą „Rudenėja…“.  Atidarymo metu sveikinimo žodį tarė Centro pagrindinės mokyklos direktorius Edmundas Valuckas. Ta proga mokyklos trečiokai dūdelėmis  pagrojo pasveikinimo dainelę bei apdovanojo mažuosius menininkus.

Centro pradinės mokyklos mokytojos Nijolės Gurskienės lydimi vaikai apžiūrėjo mokyklos klases, susipažino su mokytojomis, mokinių veikla pamokų metu. Šios trumpos, bet nuotaikingos išvykos metu vaikai įgijo drąsos, pasitikėjimo savimi, praturtino savo supratimą apie mokyklą.

Paroda veiks iki lapkričio 21 dienos.

Vyresn. neformaliojo ugdymo mokytoja

Vaida Dambrauskienė

1 jpg2 jpg3 jpg4 jpgIMAG2673IMAG2699IMAG2718

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems