8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Projektas „Augu sveikas ir laimingas“

Visą savaitę lopšelio-darželio „Berželis“ pedagogės su ugdytiniais vykdė projektą „Augu sveikas ir laimingas“, 👧🧒kurio tikslas – siekti, kad vaikai įgytų žinių apie sveiko maisto vartojimą, 🥑🥕🌽🍓dantukų priežiūrą, vandens svarbą. 🥛🧂Vaikučiai aiškinosi, kaip svarbu laikytis higienos įpročių, kodėl daržovės, 🥕🌽vaisiai 🍍🍊🍑turėtų „karaliauti“ ant stalo. Ypač mažiesiems patiko eksperimentuoti STEAM veiklose. Atliktų bandymų metu vaikai įsitikino, kokia svarbi rankyčių, 👏muilo 🧇ir vandens 💦draugystė.👍🧇💦

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems