8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Projektas „Emocijų pasaulyje“

Sausio mėnesį socialinė pedagogė Sonata bei meninio ugdymo mokytoja Vaida vykdo projektą „Emocijų pasaulyje“, kuriame dalyvauja „Pumpurėliai“ grupės vaikai. Projekto aktualumas – ugdyti vaikus reikšti emocijas, mokytis ne tik empatijos, supratimo, bet ir vidinės motyvacijos, pagarbos, savisaugos, optimizmo, nuoseklaus mąstymo. Ugdant šias savybes, taip pat tausojama ir vaiko fizinė, emocinė sveikata. Vaikai lengviau įsilieja į visuomenę, tampa aktyvios, savarankiškos, sveikos ir lyderio savybes turinčios asmenybės. Panaudojant įvairius ugdymo metodus (muzikos, dailės užsiėmimai, žaidimai) galima padėti vaikams išjausti ir suprasti tai, kas vyksta aplinkoje, kokie jausmai ir emocijos kyla. Šio projekto metu vaiko emocinis intelektas bus ugdomos pasitelkiant meninės raiškos (dailės, muzikos, šokio) veiklas. Vaikučiai kartu su pedagogėmis mokysis lietuvių liaudies dainelių, jas inscenizuos, pagal jas kurs įvairius judesius. Apjungiant meninę veiklą, vaikams suteikiama jutiminių išgyvenimų, supažindinama su dailės priemonių, medžiagų įvairove.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems