8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Rasų, Jonų (Kupolės) šventė

Kasmet birželio 22-24 d. stoja ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Trumpiausia naktis nuo seno sureikšminta, sumistifikuota. Manyta, kad ji stebuklinga. Lietuviai šią naktį švenčia Rasų, Jonų (Kupolės) šventę. Ką reiškia RASA? Rasoti – žydėti, plaukti, rastis. Ir mes darželyje atšventėm Jonines, ir net du Jonus draugų tarpe radome! Kupolė vaikams papasakojo šios stebuklingos nakties tradicijas, prausė, laimino rasos vandeniu. Vaikai pynė vainikus, piešė laumės juostas, leido burbulus. Po visų linksmybių skanavo šviežų medų su agurkais!

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems